10 مزیت کیف مکرومه کوچک ایرانی نسبت به طرحهای وارداتی چینی!

در فیلم ها، زنان با شوهر ثروتمند همیشه با جواهرات و کیف های گران قیمت به تصویر کشیده می شوند تحقیقات نشان داده است که زنان با کیف های گران قیمت این تصور را به وجود می آورند که شوهری فداکار دارند علاوه بر این، وسیله ای برای شکست دادن رقابت زنان دیگر است.

کیف یک زن در ابتدا خیلی بیشتر از چیزی که فکرش را می کنید در مورد شخصیت او می گوید در نگاه اول ممکن است شبیه کیفی با الگوی زیبا یا اکسسوری متناسب با لباس به نظر برسد.

اصطلاح “کیف مکرومه کوچک” در ابتدا به کیسه کوچکی برای نگهداری سکه اطلاق می شد در بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان، هنوز هم برای اشاره به یک کیسه پول کوچک استفاده می شود.

اما کیف به زن اعتماد به نفس و امنیت زیادی می دهد اگر اجازه دارید به کیف زن دیگری نگاه کنید، به این معنی است که او شما را کاملاً می شناسد و هیچ رازی برای شما ندارد

کیف

“کیف دستی” یک وسیله جانبی بزرگتر است که اشیاء غیر ارزی مانند وسایل شخصی را در خود نگه می دارد. انگلیسی آمریکایی معمولاً از اصطلاحات کیف و کیف دستی به جای یکدیگر استفاده می کند.

اصطلاح کیف دستی در اوایل دهه 1900 ظاهر شد در ابتدا، بیشتر برای اشاره به چمدان دستی مردان استفاده می شد کیف های زنانه در این دوره بزرگتر و پیچیده تر شدند و این اصطلاح به لوازم جانبی متصل شد.

«کتاب جیبی» اصطلاح دیگری برای کیف دستی زنانه است که در اواسط قرن بیستم بیشتر در سواحل شرقی ایالات متحده استفاده می شد.

مد زنانه از 1830، از جمله یک کیف دستی مشبک از فرانسه:
اروپایی‌های مدرن اولیه کیف پول می‌پوشیدند فقط برای یک هدف: حمل سکه. کیف‌ها از پارچه‌های نرم یا چرم ساخته می‌شدند و مردان به اندازه خانم‌ها می‌پوشیدند.

اسپوران اسکاتلندی بازمانده این رسم است. در قرن هفدهم، به دختران جوان، گلدوزی به عنوان یک مهارت ضروری برای ازدواج آموزش داده شد این همچنین به آنها کمک کرد تا کیف های دستی بسیار زیبایی بسازند.

در اواخر قرن هجدهم، مدها در اروپا به سمت شکل باریکی برای این لوازم جانبی، الهام گرفته از شبح های یونان باستان و روم، حرکت کردند.

زنان کیف‌هایی می‌خواستند که از نظر ظاهری حجیم یا نامرتب نباشند، بنابراین مشبک‌ها طراحی شدند مشبک‌ها از پارچه‌های ظریفی مانند ابریشم و مخمل ساخته می‌شدند که با مچ بند حمل می‌شدند.

آنها ابتدا در فرانسه محبوب شدند و به بریتانیا رفتند و در آنجا به عنوان “ضروری” شناخته شدند اما مردان این روند را نپذیرفتند آنها از کیف و جیب استفاده می کردند که در شلوارهای مردانه رایج شد.